Veticover Ⓡ Wczytywanie…

O nas

VetiCover - firma tworzona przez ludzi, z pasji do zwierząt

VetiCover to innowacyjny, polski projekt stworzony przez grupę specjalistów i pasjonatów, od wielu lat związanych z branżą weterynaryjną.

Pomysłodawcami projektu VetiCover są wykwalifikowani lekarze weterynarii oraz osoby z dużym doświadczeniem w branży pet-care.

Połączenie kompetencji pozwoliły na stworzenie produktu najwyższej jakości, odpowiadającego zarówno oczekiwaniom lekarzy weterynarii, jak i właścicieli zwierząt.

VeriCover to pierwszy w Polsce program profilaktyki w ochronie zdrowia psów i kotów. Pakiety profilaktyczne zawierają najważniejsze procedury medyczne przewidziane w roku kalendarzowym pomagające utrzymać pupila w najlepszym zdrowiu i kondycji fizycznej.

Pakiety profilaktyczne VetiCover zostały przygotowane tak, aby zapewnić czworonogom najlepszą opiekę na każdym etapie ich życia. Dostosowane do wieku i rasy regularne badania zmniejszają ryzyko wystąpienia ciężkich i przewlekłych chorób, poprzez odpowiednio wczesne wykrycie i leczenie.

Umożliwiając dostęp do najlepszych specjalistów i produktów najwyższej jakości, dajemy Ci bezpieczeństwa i gwarancję, że dobro Twojego pupila stawiamy na pierwszym miejscu!

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości życia psów i kotów poprzez budowanie świadomości o kluczowym znaczeniu profilaktyki, dla zdrowia i życia naszych podopiecznych.

Właścicielem marki i koncepcji VetiCover jest Polski Program Weterynaryjny – organizator pierwszego w Polsce programu integracji partnerskiej w branży weterynaryjnej, który otwiera możliwość zastosowania rozwiązań jak dotąd nie występujących na rodzimym rynku usług weterynaryjnych. Dowiedz się więcej o Polskim Programie Weterynaryjnym, kliknij tutaj.

Znajdź placówkę

Znajdz najbliższą placówkę, w której skorzystasz z pakietów profilaktycznych VetiCover!

Więcej